7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Тисячі людей у всьому світі підтримують цю ініціативу заради підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.
Підтримала таку акцію і наша ЗОШ. Для учнів 5-9 класів був проведений виховний захід «Безпечний Інтернет». На якому обговорили важливість Інтернету у сучасному житті, зауваживши, що він не тільки корисний, але й приховує багато загроз. Учасникам було запропоновано створити власноручні постери «Загрози Інтернету» та «Правила Інтернет-безпеки». Учні з задоволенням приступили до виконання завдання, і разом слухали своїх друзів з актуальними повідомленнями на теми: «Вірус та його ознаки», «Як запобігти онлайн-піратству вдома» та «Онлайнові хижаки». Зробивши висновки, перейшли до наступного пункту уроку під дивною назвою «нетикет». Вияснили що це правила етикету в Інтернеті та приступили до створення плакату. Під час обговорення цього питання, зауважили що правила нетикету тісно пов’язані з елементарними правилами спілкування і в реальному житті. Організатор цього заходу, вчитель фізики та інформатики, Новосад О. М. закликала усіх присутніх долучитися до флешмобу, який проходить у мережі. Для участі в якому треба створити обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом у 2017 році додавши позначку #SID2017.
Що ж таке Інтернет для кожного з нас? Уявімо собі інший Всесвіт, із своїми законами та правилами. Із своїми можливостями та характером. Як би це абсурдно не звучало, наше покоління можна назвати громадянами Інтернету. Адже "Інтернет" - не знає поділу на країни. Можливо тут є шанс побудувати рівне суспільство? Це залежить від кожного з нас, адже інтернет є таким, яким ми створюємо його щодня: він є кращий і доброзичливий настільки, наскільки кожний з нас є ввічливим та позитивним онлайн