Статистика
Онлайн всього: 3 Гостей: 3 Користувачів: 0
|
Головна » 2019 » Травень » 19
Україна — єдина держава не член ЄС, у якій на державному рівні відзначається День Європи. Наша школа також приєдналася до відзначення цього дня. Учні початкових класів малювали малюнки на подвір'ї школи, старші створювали постери та плакати, а учні 8-9 класів приєдналися до онлайн уроку "Європа починається з тебе".
![](/_nw/0/s19807632.jpg)
![](/_nw/0/s65667608.jpg)
![](/_nw/0/s73580020.jpg)
![](/_nw/0/s22260336.jpg)
![](/_nw/0/s87819041.jpg)
![](/_nw/0/s38298810.jpg)
![](/_nw/0/s96599527.jpg)
![](/_nw/0/s00534908.jpg)
![](/_nw/0/s53615743.jpg)
Переглядів:
177
|
Додав:
ksjuha_ua
|
Дата:
19.05.2019
|
|
Вже традицією стало для нашої школи відзначати День Вишиванки. Всі учні та педагогічний колектив одягли вишиті сорочки та зроблили спыльні фото на пам'ять, а також подивилися відео про історію, символи та розвиток вишивального мистецтва.
![](/_nw/0/s69790212.jpg)
![](/_nw/0/s05295772.jpg)
![](/_nw/0/s18291929.jpg)
![](/_nw/0/s85129971.jpg)
Переглядів:
156
|
Додав:
ksjuha_ua
|
Дата:
19.05.2019
|
| |
|
|
| | |