Здобувачі освіти Веселівської гімназії вітають усіх із Днем української писемності та мови і бажають нашій рідній мові процвітати та розвиватися, багатіти та продовжувати бути наймелодійнішою! Діти взяли участь у вікторинах, квестах, у флешмобі «Рідна мова наша, соловʼїна!», конкурсі малюнків та інших виховних заходах, які спрямовані на розвиток української грамотності та популяризації державної мови.
![](/_nw/3/s16206376.jpg)
![](/_nw/3/s08724001.jpg)
Дякуємо учням за активну участь в написанні радіодиктанту, який традиційно проводиться в День української писемності та мови!
![](/_nw/3/s87402778.jpg)
![](/_nw/3/s61607162.jpg)
![](/_nw/3/s32622563.jpg)
Разом - ми сила, а мова нас усіх єднає, бо це генетичний код народу, наше коріння та багатство!
![](/_nw/3/s10139313.jpg)
![](/_nw/3/s53484251.jpg)
![](/_nw/3/s63361036.jpg)
![](/_nw/3/s61603317.jpg)
![](/_nw/3/s54679193.jpg)